w koszyku: brak produktów

szukaj:
 

Madonna w skórzanych rękawiczkach

dodano 20 stycznia 2012

 

Postaci Madonny nikomu nie trzeba przedstawiać. Znakomita wokalistka i showmenka niejednokrotnie namieszała w prasie kolorowej i portalach plotkarskich swoimi wystapieniami i kreacjami. Jest ogromną indywidualnścią - przez wiekszość kochaną za styl i osobowość.

Naszą uwagę przyciągnęła znakomitą kreacją na premierze Jej filmu W.E. (2012). Niesamowite połączenie pieknej, eleganckiej sukni wieczorowej oraz koronkowego płaszcza podbitego czerwienią z czerwonymi skórzanymi rękawiczkami samochodowymi bez palców. Bardzo odważna kreacja - poprzez połączenie dwóch kompletnie odmiennych biegunów modowych - pozowliły Madonnie wyglądać pięknie i wyśmiać stereotypy.

 

Madonna w skórzanych samochodówkach
Madonna w skórzanych rękawiczkach samchodowych - part 1

 

Madonna w skórzanych rękawiczkach samchodowych - part 2


Madonna w skórzanych rękawiczkach samchodowych - part 3


Madonna w skórzanych rękawiczkach samchodowych - part 4

Madonna w skórzanych rękawiczkach samchodowych - part 5


Madonna w skórzanych rękawiczkach samochodowych - part 6

 

 

Rękawiczki samochodowe, zwane również całuskami są od lat doceniane nie tylko jako produkt będący znakomitym uzupełnieniem kreacji - czyli stricte modowo. Każdy kierowca wie, że zimna kierownica (zimą) - to wręcz zagrożenie na drodze, zaś latem - rozgrzana - nawet nie da się dotknąć. Oczywiście klimatyzacja i ogrzewanie w samochodzie niwelują czynniki temperaturowe kierownicy, ale nie natychmiast. Wypowiedzieć się w tej kwestii mogą również rowerzyści. W rekawiczkach samochodowych skóra oddycha, ponadto - ma się w dalszym ciągu "czucie" w dłoniach, które pozwala na komfortowe prowadzenie samochodu. 

 

W Ko-Modzie oczywiście nie może zabraknąć tego topowego produktu - są dostępne w bogatej gamie kolorystycznej - jak również można je dowolnie ozdobiać (czekamy na pomysły!).

 

Całuski samochodowe czerwone T. Kowalski

 

Madonna nie tylko tą kreacją wzbudziła w nas zachwyt. Na rozdaniu Złotych Globów (2012) ponownie połączyła suknię balową z elementem sportowym. Do pięknej sukni z zielnej patchworkowej satyny oraz oliwkowego gorsetu z cekinów załozyła skórzaną rękawiczkę - również model całusków. W tym przypadku - całusek :) Rekawiczka w charakterystycznym dla tego modelu wycięciu na dłoni poszyta została marszczona zielona satyną w kolorze sukni. Całość dopełniła migocząca na obu nadgarstkach biżuteria - z przemyślanym przepychem. Efekt - rewelacyjny.

 

Madonna podczas ceremonii rozdania Złotych Globów 2012 

 

Rękawiczki w naszej ofercie - czarne skórzane samochodowe rekawiczki występują w znacznie "uboższej" wersji - ale myślimy nad wykorzystaniem tego projektu jako inspiracji.

 

 

Rękawiczki samochodowe bez palców T. Kowalski

 

Madonna w swoich - nie tylko balowych kreacjach - ale również scenicznych przedstawieniach często pojawia się w rękawiczkch. Nie mamy załudzeń, że są to rekawiczki skórzane - ponieważ podaczas koncertu w skórze "eko" - ręka byłaby mokra jak wyciągnięta z wody.

 

koncert Madonny

 

rękawiczki skórzane T. Kowalski z błyszczącej skóry

 

W listopadowym (2011) wydaniu Harper's Bazaar Madonna uczestniczyła w sesji zdjęciowej promujacej jej film W.E. Cała sesja utrzymana jest w klimacie lat '30, zaś Madonna wygląda rewelacyjnie. Nawet jeśli jest to zabieg wpomagany przez makijażystów, oświetlenie - czy nawet Photoshopa - nie zmieni to faktu, że sesja jest świetna. I te rękawiczki ....

 


Sesja zdjęciowa dla Harper's Bazaar z Madonną

 

Rękawiczki czarne skórzane do łokcia T. Kowalski

Wasze komentarze:

nikt jeszcze nie komentował tego artykułu

Dodaj Twój komentarz:

Treść:


Podpis:

Wyślij
 
 

pracownia rękawiczek, rękawiczki skórzane, moda, komoda, rękawiczki balowe

pracownia rękawiczek, rękawiczki skórzane, moda, komoda, rękawiczki balowe

 

pracownia rękawiczek, rękawiczki skórzane, moda, komoda, rękawiczki balowe

swiezonapisane.blog

 
stat4u   Copyright 2011 Ko-Moda
Developed by 305 Studio