w koszyku: brak produktów

szukaj:
 

Buty Księżnej Kate

(dodano 23 maja 2012)

 

Księżna Kate


Księżna Katarzyna Middleton – obecnie księżna Cambridge – żona księcia Wilhelma (ang. William). Piękna kobieta, która emanuje skromnością i elegancją. Blogi modowe szaleją, brukowce się wściekają, paparazzi dostają szału – bo nie ma się do czego przyczepić. Skromna, ładna, elegancka i nie szasta pieniędzmi. Do tego pije mało alkoholu (co przyczyniło się do spekulacji swojego czasu, że jest brzemienna). Jest szczupła i wysportowana (zarzut anoreksji również powstał). Nie wiem, jak Ona może to nam szarym maluczkim robić – i żadnego skandalu póki co nie da się zwęszyć. 

Nasuwa się odpowiedź – może dlatego, że Kate Middleton jest DAMĄ.

Zupełnie przypadkiem, przeglądając jeden z plotkarskich portali (tak, w Ko-Modzie to lubimy) - natknęłam się na post o księżnej Kate i postanowiłam wziąć pod małą ko-modową lupę buty księżnej Cathrine.

 

 

Eleganckie, klasyczne modele – które można założyć ABSOLUTNIE do wszystkiego (może poza wygodnym ciepłym dresem, co – jak wpadło mi w oko – promuje pewna polska celebrytka – za złośliwość z góry przepraszam). Można zapytać – a czego się spodziewałaś droga Ko-Modo? Cekinów, podeszwy o kolorze rodem z piekła, kokard większych niż buty, ćwieków czy może nosków w kwadrat z metalową klamrą ala buldog? Węsząc sensację, której nie ma (może będzie) – tak, dokładnie to chciałam znaleźć. Nieudana próba …

 

Spodziewałam się – sama nie wiem czego. Ale na pewno nie tego, że księżna Kate stawia na wygodę. Dlaczego wygodę? Ponieważ nie ma nic pewniejszego na jakimkolwiek spotkaniu – jak wcześniej wypróbowane buty – zwłaszcza jeśli mowa o butach, które mają na pięcie uroczy dodatek w postaci obcasa.

 

Kate Middleton – wbrew zaleceniom Kelly Osbourne (dotyczyły absolutnego zakazu zakładania dwa razy tej samej kreacji) – z godnością i majestatem pojawia się na kolejnych salonach, dywanach i imprezach (na które mnie nikt mnie zaprosi) – w butach, które wcześniej już na jej książęcych stopach gościły. Każda kobieta wie, jaki koszmar mogą zgotować buty – założone pierwszy raz na ważną imprezę, spotkanie – czy zwyczajnie randkę.

 

Mogłabym teraz zacząć przynudzać o walorach wkładki skórzanej, o oddychaniu stopy, o profilu obcasa i wysokości podsuwki w czółenkach. I nawet mam na to ochotę – ale się powstrzymam :)

 

Sensacji na stopach Kate Middleton prawdopodobnie nie ujrzymy. Ale klasę i niewymuszoną elegancję – na pewno.

 

Księżna Kate beżowe podsuwki

 

 

Buty księżnej Kate

Księżna Kate Middleton w beżowych czółenkach na podsuwce

 

Podsuwki ko-moda

Beżowe podsuwki skórzane z Ko-Mody

 

 

 

 

Buty księżnej Kate

Czarne klasyczne zamszowe czółenka Księżnej Kate

 

Czarne zamszowe czółenka

Czarne zamszowe czółenka Ko-Moda

 

Granatowe szpilki księżnej kate

Granatowe zamszowe klasyczne pantofle Księżnej Kate

 

granatowe zamszowe czółenka

Granatowe zamszowe czółenka Ko-Moda

 

Księżna Kate niewątpliwie jest elegancką i piekną kobietą. Jest księżną - co zoobowiązuje do pewnego rodzaju stroju oraz etykiety.  W Ko-Modzie ta etykieta nam się bardzo podoba i żywimy nadzieję, że zostanie zastosowana również na polskich - nie tylko salonach. Z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych stylizacji pięknej Księżnej.

Wasze komentarze:

[2012-06-06 00:03:13] oko:
już wiem! To ko-moda sponsoruje Kate!!
[2012-06-03 15:33:47] William:
rzeczywiście identyczne - zwłaszcza te beżowe :)

Dodaj Twój komentarz:

Treść:


Podpis:

Wyślij
 
 

pracownia rękawiczek, rękawiczki skórzane, moda, komoda, rękawiczki balowe

pracownia rękawiczek, rękawiczki skórzane, moda, komoda, rękawiczki balowe

 

pracownia rękawiczek, rękawiczki skórzane, moda, komoda, rękawiczki balowe

swiezonapisane.blog

 
stat4u   Copyright 2011 Ko-Moda
Developed by 305 Studio